top of page
HAKKIMIZDA

Markanızın reklam, tasarım, tanıtım, eğitim ve imaj yaratımı alanlarında her tür    ihtiyacında profesyonel fikirler sunmak ve sizlere çözüm ortağı olmak adına oluşturulmuş bir firmayız. Kuruluşumuzda birincil misyonumuz çözüm ortağı olduğumuz firmaların tüm   ihtiyaçlarına pozitif dönüş sağlamaktır. Kendi alanımızda “biz bunu yapmıyoruz!” gibi bir geri dönüşte bulunmamak olmazsa olmazımız.

Sizlere yenilikçi fikirlerle sıfırdan proje oluşturmaya ya da mevcut fikirlerinizi geliştirerek bir adım ileriye taşımaya adayız. Hedef kitlenize ulaşımınızı kolaylaştırmak ve mevcut marka imajınızı kuvvetlendirmek bizler için önemli.

Kitlelerin rağbet ettiği dijital medya araçlarını ve bu araçlar içerisinde dikkat çeken imajları gözlemliyoruz. Projelerinizi oluştururken mevcut akımları kopyalamak yerine özgün çalışmalar yapmayı ve siz hedeflemeseniz de global anlamda dikkat çekecek yaratımlar sunmayı amaç edindik.

Çalışacağımız firma “markamızı önemsemeli, yeni fikirler üretmeli, yapacağı çalışmalar   imajımızı destekleyen çizgiler taşımalı, bütçe dostu olmalı, üst kalite işler üretmeli, her zaman yapacağı işlerin analizlerini yapıp takibini gerçekleştirmeli...” gibi arayışlar içerisindeyseniz ekibimizle tanışmalısınız. 

Ant Prodüksiyon

EKİP

Eray Ant

Yönetmen-Kurgu Kurucu

eray@antproduction.net

Tel: 0 505 669 59 98

Eray Ant
Y. Orkun Tatar

Yönetmen-Görsel Efekt Tasarımcısı Kurucu

orkun@antproduction.net

Tel: 0 506 841 30 10

Orkun Tatar
Umut Kol

Yönetmen - Görüntü Yönetmeni

Umut Kol
Öykü Yılmaz

Senarist

Öykü Yılmaz
Arkın Üren

Tasarımcı

Arkın Üren
Yaman Altay

3D Modelleme

Yaman Altay
bottom of page