HAKKIMIZDA

Markanızın reklam, tasarım, tanıtım, eğitim ve imaj yaratımı alanlarında her tür    ihtiyacında profesyonel fikirler sunmak ve sizlere çözüm ortağı olmak adına oluşturulmuş bir firmayız. Kuruluşumuzda birincil misyonumuz çözüm ortağı olduğumuz firmaların tüm   ihtiyaçlarına pozitif dönüş sağlamaktır. Kendi alanımızda “biz bunu yapmıyoruz!” gibi bir geri dönüşte bulunmamak olmazsa olmazımız.

Sizlere yenilikçi fikirlerle sıfırdan proje oluşturmaya ya da mevcut fikirlerinizi geliştirerek bir adım ileriye taşımaya adayız. Hedef kitlenize ulaşımınızı kolaylaştırmak ve mevcut marka imajınızı kuvvetlendirmek bizler için önemli.

Kitlelerin rağbet ettiği dijital medya araçlarını ve bu araçlar içerisinde dikkat çeken imajları gözlemliyoruz. Projelerinizi oluştururken mevcut akımları kopyalamak yerine özgün çalışmalar yapmayı ve siz hedeflemeseniz de global anlamda dikkat çekecek yaratımlar sunmayı amaç edindik.

Çalışacağımız firma “markamızı önemsemeli, yeni fikirler üretmeli, yapacağı çalışmalar   imajımızı destekleyen çizgiler taşımalı, bütçe dostu olmalı, üst kalite işler üretmeli, her zaman yapacağı işlerin analizlerini yapıp takibini gerçekleştirmeli...” gibi arayışlar içerisindeyseniz ekibimizle tanışmalısınız. 

EKİP

Eray Ant

Yönetmen-Kurgu Kurucu

eray@antproduction.net

Tel: 0 505 669 59 98

Y. Orkun Tatar

Yönetmen-Görsel Efekt Tasarımcısı Kurucu

orkun@antproduction.net

Tel: 0 506 841 30 10

Umut Kol

Yönetmen - Görüntü Yönetmeni

Öykü Yılmaz

Senarist

Arkın Üren

Tasarımcı

Yaman Altay

3D Modelleme

© 2018 Antproduction - Tüm hakları saklıdır. Site içeriğindeki tüm fotoğraflar Antproduction' a ait olup izinsiz kullanımı yasaktır.

Kavaklıdere Mah. Esat Cad.

Köşk Apt. 21/5

Çankaya-ANKARA

 

info@antproduction.net

Tel: 0 312 418 17 30

Haritadan Gör:

Tanıtım Kataloğu: