PROJELER ve HABERLER

Çok Yakında...

Az zamanda çok iş yaptık.Yakında site alt yapımızı yeniliyoruz ve hepsini sizlerle paylaşıyoruz. Tekipte kalın.

Foto_boş.png
Video Boş.png
Ant Prodüksiyon Teknik Tanıtım Filmi 

Kendimizi nasıl tanıtmalıyız? Herkese hitap edecek doku doğanın ta kendisidir diye düşünerek altı farklı lokasyonda çekimlerini yaptığımız tanıtım filmimiz hazır. Bizi tanırken doğaya olan özleminizide birbirinden güzel görsellerle giderelim istedik. Video ve kamera arkası görselleri linklerden gözlemleyebilirsiniz

 

 

Celsius Coffee Roastery Tanıtım Filmi

Yeri Ümitköy' de olan Celsius' un tanıtım filmini çektik. Filmi ve yaptığımız çekimin kamera arkası görsellerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

antproduction.net sonunda aktif

Tüm Çalışmalarımızı buradan sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Yeni haberleri ve gelişmeleri takip edebilmek için iletişim sekmesinden mail listemize kayıt olmanızı tavsiye ediyoruz.

DuruBeytepe İlerleme Filmi

Çekimlerini DJI Inspire 2 ile gerçekleştirdiğimiz Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığı ile gerçekleştirilen DuruBeytepe Projesinin inşaat ilerleme filmini tamamladık. Filmi aşağıda bulunan linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

​​

Simge Güvenlik için dev billboard

Şirketimizi de koruyan simge güvenliğe bizde billboard hazırladık. Onlar bizi koruyor, biz onları tanıtıyoruz.

© 2018 Antproduction - Tüm hakları saklıdır. Site içeriğindeki tüm fotoğraflar Antproduction' a ait olup izinsiz kullanımı yasaktır.

Kavaklıdere Mah. Esat Cad.

Köşk Apt. 21/5

Çankaya-ANKARA

 

info@antproduction.net

Tel: 0 312 418 17 30

Haritadan Gör:

Tanıtım Kataloğu: