top of page
Video Prodüksiyon

Reklam-tanıtım, ürün, eğitim videolarınızı kurumsal kimliğiniz ve marka çizginizle bütünleştirerek her türlü sosyal mecrada sunabileceğiniz şekilde oluşturuyoruz.

Metin yazma, seslendirme, motion grafik alt yapısı ekleme, renklendirme işlemleri talepleriniz doğrultusunda şekillenir ve en güncel teknikler kullanılarak uygulanır.

Hatta isterseniz size özel müzik yapımı bile bizler için mümkün. Siz talep ettiğiniz müddetçe biz sınır tanımıyoruz.

4K Çözünürlük kalitesinde çekeceğimiz videolarınız en güncel kurgu ve efekt programları kullanılarak oluşturulmaktadır.  İsterseniz instagram gibi mecralardan yayınlayabileceğiniz kısa imaj videoları, isterseniz internet, TV gibi genel kitleye ulaştıracağınız videolar yapılandırıyoruz. Fuar, uluslararası sunum, organizasyon gibi büyük ölçekli etkinlikleriniz için tanıtım ve eğitim videolarına ihtiyaç duyarsanız  sizler için çok yönlü çözümler üretmek için hazırız.
 

Hava Çekimleri

SHGM tarafından onaylı ve lisanslı pilotlarımızla 5.2K çözünürlükte  havadan çekimler yapıyoruz. Firmamız Yüksek irtifadan  yapılacak çekimlerin yanı sıra güvenlik açısından uygun bulunduğu takdirde alçak irtifa çekimler için de çözüm sunmaktadır.

Yapılacak çekimlerde son teknoloji ürünü olan DJI Inspire 2’ yi kullanıyoruz. 5.2K Ultra çözünürlükte çekim yapabilen bu drone ile inşaa ettiğiniz binaların ya da hizmet verdiğiniz yapıların muhteşem görsellerini hedef kitleleniz ile paylaşabilir ya da bulunduğunuz konumun güzelliklerini gözler önüne serebiliriz. Kapalı alanlarda, yüksek tavanlı mimari yapılara veya üretim tesislerine sahipseniz üretim aşamanızı geniş açılardan çekip oluşturulacak video ve sunumlarınıza ekleyelim.

Dar alanda hava çekimi yapmak gerektiğindeyse, 4K yüksek çözünürlük sunan DJI Mavic Pro ile bu sorunun üstesinden geliyoruz.

Fotoğraf ve Sosyal Medya

Fotoğrafların kullanımı instagram gibi sosyal medya araçlarının gelişmesi ile daha fazla önem kazandı. Markalar bu sosyal medya mecralarını efektif kullanmaları sayesinde hedef kitlelerinin tepkilerini anında gözlemlemeleri ile ekstra önem arz eden bir mecraya da kavuşmuş oldu.

Kuruluşunuzun bu mecralar üzerinden yapacağı çalışmalarla hem yeni  bireylere ulaşımı kolaylaşır hem de mevcut kitlesinin ilgisini gözlemler. Bu noktada sizlerle birlikte istediğiniz   ürünlerinizi ya da ortamınızı kitlelere ulaştırmaya hazırız. İsterseniz çekilecek fotoğrafları uygun göreceğiniz kurumsal çizgiler taşıyan grafiklerle birleştirip, marka imajınızı daha üst seviyelere çıkartabiliriz.

Paylaşımlara olan geri bildirimleri ve izlenme oranlarını takip edeceğimizi bilmenizi isteriz. Böylece sonraki çalışmalarımızı     kitlenizin beğenisi doğrultusunda şekillendirebiliriz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım oldukça geniş bir dünya. Logo ve imaj tasarımından, kurumsal kimlik tasarımına, dijital tasarımdan, sosyal medya imajlarına kadar bu geniş dünyanın tüm öğelerinin efektif kullanımı firmalar için büyük önem arz ediyor. Biz ise kurumsal kimliğinizin bütünlüğünü sağlamak adına biraz ileri giderek, talebiniz doğrultusunda danışman iç mimarlarımızla birlikte kurumsal kimlik çalışmanızı mekan tasarımınıza adapte edebiliriz.

Yeni bir marka kuruyorsanız logonuzu, kurumsal kimliğinizi, tabela tasarımlarınızı oluşturuyoruz. Hatta bir çoğunu siz daha talep etmeden hazırlıyoruz.

Hali hazırda bir markanız varsa, markanızın mevcut imajını bozmadan kurumsal kimliğinizi yenilikçi tasarım anlayışıyla güncelleyebiliriz.

Afiş, dev billboardlar, ürün ve marka reklamları, web sitesi tasarımı... Aklınıza ne gelirse tüm grafiksel çalışma gerektiren işler için göreve hazırız.

Animasyon

Motion grafik ve üç boyutlu animasyonlar ile oluşturulacak zengin içerikli videolar ile ürünlerinizi ya da eğitim ve bilgi içeren projelerinizi derli toplu bir şekilde hedef kitlenizin görmek isteyeceği biçimde yapılandırılır.

 

İsterseniz belli bilgi ya da imaj içeren animatif görselleri, tanıtım, reklam ve eğitim filmlerinizin içeriğine adapte edip zengin içerikli, yenilikçi yapıda projeler üretebiliyoruz.

 

Gerçek görüntüler içeren bir video yapmak istemiyorsanız ve amacınız belli grafiksel imajlar ile direk konunuzu sunmak ise efektif bir şekilde istediğiniz çizgileri kullanarak infografik videolarla sunumlarınızı hazırlayabiliriz.

 

İki boyutlu infografik bir çalışma projenizi tanımlamak için  yeterli değilse, üç boyutlu şekilde sunulması gereken  şemalarınız varsa... Önceden belirttiğimiz gibi biz sizlere çözüm üretmek için buradayız.

Video Prodüksiyon
Hava Çekimleri
Animasyon
Grafik Tasarım
Fotoğraf
bottom of page